SĖKMĖS ISTORIJOS

Reda Žabolienė ir Ruta Olmane: „TOP 250“ intelektinės nuosavybės srities pasaulio svarbiausių moterų sąraše

Vienas žinomiausių ir pirmaujančių tarptautinių intelektinės nuosavybės žurnalų „Managing Intellectual Property“ 2017 m. reitingavo advokatų profesinę bendrija “Žabolienė ir partneriai METIDA” ir skyrė pačius aukščiausius įvertinimus.

METIDA Lietuvoje pripažinta viena pirmaujančių visose 4 srityse – patentų ginčai, patentavimas, prekių ženklų registravimas, prekių ženklų ir autorių teisių ginčai. Advokatų profesinė bendrija “Žabolienė ir partneriai METIDA“ taip pat buvo įvertinta prekių ženklų ginčų kategorijoje Latvijoje.

Išsamiau apie apdovanojimus skaitykite čia> https://www.ipstars.com/firms/metida/f-729#/rankings

“Managing Intellectual Property” atskirai įvertino ir įtraukė į “TOP 250” pasaulyje svarbiausių moterų intelektinės nuosavybės srityje sąrašą – METIDA vadovaujančią partnerę, advokatę, Europos patentinę patikėtinę, ES prekių ženklų ir dizaino patentinę patikėtinę Redą Žabolienę ir METIDA asocijuotą partnerę, ES prekių ženklų ir dizaino patentinę patikėtinę, ECTA prezidentę Rutą Olmanę.

Išsamiau apie apdovanojimus skaitykite čia>> https://www.ipstars.com/articles/the-top-250-women-in-ip-2017/arllrilz

Prestižinis žurnalas daugiau nei dešimtmetį – nuo 1999 m. – METIDĄ kasmet reitinguoja tarp geriausių Baltijos šalyse, dirbančių prekių ženklų, patentų ir autorių teisių srityse.

METIDA pelnė auksą už nuopelnus intelektinės nuosavybės srityje

Teisinis žinynas „The World’s Leading Trademark Professionals 2017“ advokatų profesinę bendriją „Žabolienė ir partneriai METIDA“ įvertino auksiniu apdovanojimu kaip vieną pirmaujančių intelektinės nuosavybės srityje. Teisės žinyne tarp geriausiai vertinamų intelektinės nuosavybės specialistų  Lietuvoje išskirta advokatų profesinės bendrijos “Žabolienė ir partneriai METIDA” vadovaujanti partnerė, advokatė Reda Žabolienė. Akcentuojamos R. Žabolienės išskirtinė kompetencija, daugiametė patirtis bei profesionalumas dirbant intelektinės nuosavybės srityje. Išskirtinio dėmesio sulaukė ir advokatų profesinės bendrijos “Žabolienė ir partneriai METIDA” advokatė, asocijuota partnerė Inga Lukauskienė, pabrėžiama, kad advokatė turi labai daug žinių ir patirties saugant prekių ženklus ir autorių teises.

Plačiau apie apdovanojimą skaitykite čia>>> http://www.worldtrademarkreview.com/WTR1000/Rankings/Detail.aspx?g=f80755b6-f5ed-4c5d-bf4a-e9f41c48a829

Advokatų profesinę bendriją „Žabolienė ir partneriai METIDA“ rekomenduoja „The Legal 500“ žinynas

Visame pasaulyje teisininkų pripažįstamas nepriklausomas žinynas „The Legal 500“ advokatų profesinei bendrijai “Žabolienė ir partneriai METIDA” skyrė pirmos vietos reitingą kaip vienai geriausių intelektinės nuosavybės teisės srities specialisčių. METIDA, kaip pirmaujanti advokatų kontora Lietuvoje, rekomenduojama jau ne pirmus metus.

Be tokių aukštų kontoros įvertinimų atskirai buvo rekomenduojami ir METIDOS specialistai: Reda Žabolienė, Inga Lukauskienė ir Erikas Saukalas, žinyne jie išskirti kaip rekomenduojami advokatai IN teisės srityje.

Prestižinis žinynas „The Legal 500“ advokatės Redos Žabolienės kontorą „Metida“ įvertina jau nuo 2009 m.

Plačiau apie apdovanojimą skaitykite čia>>>http://www.legal500.com/c/lithuania/intellectual-property

METIDA gavo aukščiausią teisinio žinyno „Chambers Europe“ įvertinimą

Europos teisinis žinynas „Chambers Europe įvertino advokatų profesinę bendriją „Žabolienė ir partneriai METIDA“ kaip vieną iš intelektinės nuosavybės teisės srityje lyderiaujančių advokatų kontorų Lietuvoje.

Skirdami METIDAI pirmos vietos reitingą intelektinės nuosavybės srityje, žinyno sudarytojai akcentavo, kad „METIDOS komanda yra žinoma dėl plataus intelektinės nuosavybės apsaugos paslaugų spektro, apimančio patentus, prekių ženklus, dizainą, autorių teises bei kovą su prekių klastojimu.

„Chambers Europe“ pažymėjo, kad atskiro pripažinimo verta METIDA vadovaujanti partnerė Reda Žabolienė. Pasak reitingų sudarytojų, „Reda Žabolienė yra giriama rinkos apžvalgininkų kaip puiki ir pripažinta specialistė bei profesionalį intelektinės nuosavybės teisės srityje. Ji itin gerai atstovauja klientų interesams prekių ženklų klausimais“.

„Chambers Europe“ Lietuvoje kasmet įvertina intelektinės nusavybės teisės sritį, kurioje įvardija geriausias advokatų kontoras. Teisės žinynas METIDAI aukščiausius įvertinimus skiria jau nuo 2007 m. „Chambers and Partners“ žinyną „Chambers Europe“ leidžia jau daugiau nei 10 metų, o jo sudaryti teisinių paslaugų kontorų reitingai yra laikomi vienais solidžiausių ir autoritetingiausių.

Išsamų įvertinimą rasite čia>>>https://www.chambersandpartners.com/134/34/editorial/7/1