SĖKMĖS ISTORIJOS

METIDA pelnė auksą už nuopelnus intelektinės nuosavybės srityje

Teisinis žinynas „The World’s Leading Trademark Professionals 2017“ advokatų profesinę bendriją „Žabolienė ir partneriai METIDA“ įvertino auksiniu apdovanojimu kaip vieną pirmaujančių intelektinės nuosavybės srityje. Teisės žinyne tarp geriausiai vertinamų intelektinės nuosavybės specialistų  Lietuvoje išskirta advokatų profesinės bendrijos “Žabolienė ir partneriai METIDA” vadovaujanti partnerė, advokatė Reda Žabolienė. Akcentuojamos R. Žabolienės išskirtinės kompetencijos, daugiametė patirtis bei profesionalumas dirbant intelektinės nuosavybės srityje. Išskirtinio dėmesio sulaukė ir advokatų profesinės bendrijos “Žabolienė ir partneriai METIDA” advokatė, asocijuota partnerė Inga Lukauskienė, pabrėžiama, kad advokatė turi labai daug žinių ir patirties saugant prekių ženklus ir autorių teises.

Plačiau apie apdovanojimą skaitykite čia>>> http://www.worldtrademarkreview.com/WTR1000/Rankings/Detail.aspx?g=f80755b6-f5ed-4c5d-bf4a-e9f41c48a829

METIDA – „Managing Intellectual Property“ aukščiausiuose reitinguose

Vienas žinomiausių ir pirmaujančių tarptautinių intelektinės nuosavybės žurnalų „Managing Intellectual Property“ šiais metais reitingavo advokatų profesinę bendriją “Žabolienė ir partneriai METIDA” “ ir jai skyrė pačius aukščiausius įvertinimus.

METIDA Lietuvoje pripažinta viena pirmaujančių visose 4 srityse – patentų ginčai, patentavimas, prekių ženklų registravimas, ginčai dėl prekių ženklų. METIDA taip pat buvo įvertinta prekių ženklų ginčų kategorijoje Latvijoje.

Prestižinis žurnalas jau nuo 1999 m. advokatų profesinę bendriją “Žabolienė ir partneriai METIDA” kasmet reitinguoja tarp geriausių Baltijos šalyse, dirbančių prekių ženklų, patentų ir autorių teisių srityse.

 Plačiau apie apdovanojimą skaitykite čia>>>  https://www.ipstars.com/firms/metida/f-729#/rankings