Metida | MVĮ Fondo finansavimas išradimų patentavimui - Metida
Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas
Dizainas
Patentas
Patentas
blank
Teisinės paslaugos
PASLAUGOS
Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas
Dizainas
Patentas
Patentas
blank
Teisinės paslaugos
PASLAUGOS
Teisinės konsultacijos
Teisinės konsultacijos
E-komercija
E-komercija
Autorių teisės
Autorių teisės
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų
IP scan paslauga
IP scan paslauga
ATGAL
MVĮ Fondas
Skelbiamas 2023 m. MVĮ Fondo finansavimas išradimų patentavimui!

Norime informuoti, kad nuo 2023 m. balandžio 26 d. Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba (ESINT) tęsia MVĮ fondo projektą skirtą mažoms ir vidutinėms įmonėms (išskyrus mokslo institucijas), norinčioms apsaugoti savo išradimus. Šiais metais MVĮ fondas apima ne tik dizainus ir prekės ženklus, bet suteikia paramą ir patentavimui. Šis fondas grąžina iki 75% mokesčių, sumokėtų už patento paraiškos padavimą nacionaliniu arba Europos lygiu. Ši kompensacija galioja planuojamoms paduoti paraiškoms ir netaikoma paraiškoms, kurios jau buvo paduotos. Kviečiame teikti paraiškas kompensacijai gauti ir susigrąžinti iki 1500 Eur:

 

  • iki 75% nacionaliniams patentų mokesčiams (pavyzdžiui, paraiškos padavimas, paieška ir ekspertizė, patento išdavimas ir paskelbimas);
  • iki 75% Europos patento paraiškų padavimui (pavyzdžiui, Europos patento paraiškos padavimas ir Europos patentinė paieška).

 

Greitai ir tinkamai paruošime dokumentus, užtikrinančius sėkmingą paramos gavimą

 

Finansavimas skiriamas eiliškumo principu, tad rekomenduojame neatidėlioti, nes parama patentavimui ribota, šiems metams numatytas 2 mln. Eur fondas ir jei kiltų klausimų – kreipkitės. Parama startuos nuo šių metų balandžio 26 d.

 

„Nesant finansinei paramai, patentavimo procesas gali tapti sunkiai įveikiamu iššūkiu mažosioms ir vidutinėms įmonėms, kurios siekia apsaugoti savo intelektinę nuosavybę. Todėl galimybė gauti 1500 eurų finansavimą iš MVĮ fondo yra svarbi ir vertinga iniciatyva. Tačiau reikia pripažinti, kad 2mln eurų fondas suteiks paramą tik apie 1300 paraiškų, kas ES mastu iš ties nedaug, todėl galima teigti, kad bus didelė konkurencija dėl finansavimo. Svarbu, kad įmonės, kurios nori gauti finansavimą, laiku pasiruoštų ir kuo greičiau pateiktų paraišką. Laiku pateikus paraišką, galima padidinti šansus gauti finansavimą. Galutinis sprendimas dėl finansavimo priklauso nuo MVĮ fondo ir gali būti priimtas tik po paraiškų nagrinėjimo proceso. Tačiau, jei paraiška bus laiku pateikta ir atitiks reikalavimus, tai galima padidinti galimybes gauti finansavimą. Todėl svarbu skubėti ir imtis veiksmų laiku, kad galėtumėte gauti finansavimą ir užtikrinti savo intelektinės nuosavybės apsaugą”, – atkreipia dėmesį patentų specialistas Justas Širmenis.

Dalintis

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Daugiau informacijos.

blank

Palauk! Dar neišeik...

X

Palik savo kontaktus ir gauk nemokamą konsultaciją!