Metida | Patentų paieškų ataskaitos pigiau
Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas
Dizainas
Patentas
Patentas
blank
Teisinės paslaugos
PASLAUGOS
Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas
Dizainas
Patentas
Patentas
blank
Teisinės paslaugos
PASLAUGOS
Teisinės konsultacijos
Teisinės konsultacijos
E-komercija
E-komercija
Autorių teisės
Autorių teisės
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų
IP scan paslauga
IP scan paslauga
ATGAL
Europos patentų tarnybos paieškų ataskaitos pigiau
Europos patentų tarnybos paieškų ataskaitos – nuo šiol pigiau ir paprasčiau

Sėkmingas išradimo patentavimas prasideda nuo išradimo atitikimo naujumo, išradimo lygio ir pramoninio pritaikomumo kriterijams, kurie yra nustatomi, atliekant patentines paieškas. Užsakius šią paslaugą Europos patentų tarnyboje (EPT) gaunamos vienos iš kompetentingiausių patentų paieškų ataskaitos ir nuomonė apie išradimo patentabilumą.

 

Iki dabar ši paslauga nebuvo labai populiari, nes išradėjai turėdavo sumokėti visą patentinės paieškos mokestį ir tik po to atgaudavo 80 procentų mokesčio dalį. Nuo šiol ši paslauga yra atnaujinta, palengvinant ir supaprastinant paieškos ataskaitos EPT užsakymo ir gavimo sąlygas.

 

 

Sąlygos ir reikalavimai

 

EPT patentinė paieška gali būti atliekama išradimui, prieš tai pateikus patento paraišką Valstybiniam Patentų Biurui (VPB). Reikia turėti omeny, kad ši paraiška bus prioritetinė paraiška, kurios pagrindu bus pateikiamos tolesnės paraiškos į WIPO arba EPT. Gavus paieškos ataskaitą, yra galimybė pataisyti išradimo aprašymą, tačiau neišplečiant patento teisinės apsaugos ribų.

 

Prašymą atlikti paiešką turi teisę fiziniai asmenys, mažos ir vidutinės įmonės, universitetai ir pelno nesiekiančios įmonės.

 

EPT paieškos ataskaitą kartu su rašytine nuomone apie išradimo patentabilumą pateikia maždaug per 9 mėnesius, VPB šiuos dokumentus skelbia kartu su nacionaline paraiška 18 mėn. nuo paraiškos padavimo datos. Paieškos rezultatų analizė padėtų apsispręsti dėl tolesnio patentavimo kelių ir išradimo komercializavimo galimybių.

 

Išradimo paieškos paslaugos kaina yra 2336 EUR.

 


Pritaikius 80 procentų nuolaidą ir pridėjus  ataskaitoje cituojamų elektroninių dokumentų kopijų parengimo išlaidų mokestį, pareiškėjas turi sumokėti 471,20 EUR.
Iš vienos pusės, ši paslauga suteikia papildomų nuolaidų, pateikiant tolesnes PCT arba Europos paraiškas: 100 proc. grąžinamas PCT paieškos mokestis (1775 EUR) ir 84 proc. grąžinamas Europos patento paieškos mokestis (1350 EUR). Iš kitos pusės, prisideda nacionalinės paraiškos padavimo mokesčiai ir aprašymo vertimo į anglų k. mokesčiai. Ir toliau išlieka galimybė gauti EPT paieškos ataskaitas, padavus PCT arba Europos paraiškas.

 

 

Kurį kelią pasirinkti? Prieš pateikiant paraišką, galime patarti, kuris iš galimų būdų yra komerciškai priimtiniausias ir finansiškai palankiausias.

 

Išsami informacija pateikiama VPB puslapyje.

Dalintis

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Daugiau informacijos.

blank

Palauk! Dar neišeik...

X

Palik savo kontaktus ir gauk nemokamą konsultaciją!