Metida | „Qualcomm”: mobiliųjų technologijų revoliucijos pradininkas
Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas
Dizainas
Patentas
Patentas
blank
Teisinės paslaugos
PASLAUGOS
Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas
Dizainas
Patentas
Patentas
blank
Teisinės paslaugos
PASLAUGOS
Teisinės konsultacijos
Teisinės konsultacijos
E-komercija
E-komercija
Autorių teisės
Autorių teisės
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų
IP scan paslauga
IP scan paslauga
ATGAL
blank
2023 05 25
„Qualcomm”: mobiliųjų technologijų revoliucijos pradininkas ir patentų lyderis

„Qualcomm” yra pasaulinis gigantas mobiliųjų technologijų srityje, inovacijų lyderis, kurio patentuotos technologijos siejasi su beveik visais mūsų kasdienio gyvenimo aspektais. Nuolat kuriant naujus patentuotus išradimus, „Qualcomm” daro mūsų mobiluosius telefonus galingesniais, automobilius – išmanesniais, o nterneto ryšį – pasiekiamą bet kur pasaulyje.

 

„Qualcomm” inovacijos ir patentai

 

„Qualcomm” yra „System on a Chip” (SoC) technologijos, integravusios visus svarbius mobilaus telefono komponentus į vieną lustą, pradininkas. Jų patentuoti „Snapdragon” serijos lustai naudojami daugelyje pažangiausių mobiliojo ryšio įrenginių dėl savo galingų procesorių, efektyvaus energijos naudojimo, aukščiausios kokybės grafikos ir pažangaus dirbtinio intelekto (AI) funkcionalumo.

 

Ne tik mobiliųjų įrenginių, bet ir automobilių technologijų srityje Qualcomm patvirtina patentavimo svarbą. Jų patentuota „Snapdragon Ride” platforma yra sukurta autonominiams automobiliams, o „Snapdragon Automotive Cockpit” platforma yra projektuota modernizuoti vairuotojo sąsają su automobiliu, garantuojant aukštos kokybės grafiką ir galingą skaitmeninę apdorojimo galią visiems automobilio ekranams.

 

„Qualcomm” taip pat yra patentavusi Wi-Fi 6 technologiją, kuri padidina maršrutizatoriaus greitį ir patikimumą, taip pat pagerina ryšio kokybę užimtose vietovėse. Jie taip pat turi patentus dėl Wi-Fi ir „Bluetooth” technologijų, kurie užtikrina, kad jų įrenginiai yra suderinami su visais kitais belaidžiais įrenginiais.

 

Patentavimo svarba

 

Išradimų patentavimas yra „Qualcomm” strategijos kertinis akmuo. Jie aktyviai investuoja į mokslinius tyrimus ir naujovių patentavimą, todėl turi daugybę patentų, kurie nustatė šiuolaikinės mobiliojo ryšio technologijos standartus. Be to, „Qualcomm” turi patentus, susijusius su neuroniniais tinklais ir mašininio mokymosi algoritmais. Jie suteikia mobiliesiems telefonams galimybę atlikti sudėtingas užduotis, tokius kaip veido atpažinimas, natūralios kalbos apdorojimas ir pažangus vaizdo redagavimas. Ši įmonė yra tituluojama kaip viena daugiausiai patentų turinti įmonė pasaulyje, kuriai priklauso virš 140 000 patentų.

 

„Qualcomm” dominavimas mobiliųjų technologijų srityje ne visiems patinka. Tarp „Apple” ir „Qualcomm” nuolat vyksta teisiniai nesutarimai dėl patentų pažeidimų, kurie yra gilus ir sudėtingas naratyvas apie patentų pažeidimus ir licencijavimo mokesčius. Šis ginčas nuolat kelia nerimą technologijų pramonėje. Vienas iš pagrindinių konfliktų priežasčių – „Qualcomm“ patentuotų technologijų, kurios yra esminės mobiliosios komunikacijos ir „iPhone“ veikimui, naudojimas. „Qualcomm“ teigia, kad „Apple“ naudoja šias technologijas be tinkamos sutarties ar atitinkamų licencijavimo mokesčių. Tačiau „Apple” kaltina „Qualcomm” piktnaudžiavimu savo patentų portfeliu, siekiant išnaudoti rinkos padėtį ir išlaikyti dominavimą mikroschemų rinkoje.

 

Dėl šių nesutarimų visame pasaulyje kilo daugybė teisinių bylų, kurių rezultatas gali turėti reikšmingos įtakos ateities mobiliosioms technologijoms ir vartotojų pasirinkimui. Visa tai rodo, kad „Qualcomm” yra labai inovatyvi įmonė, turinti didžiulę įtaką mūsų kasdieniniam gyvenimui. Jų patentų portfelis apima viską: nuo mobiliojo ryšio ir dirbtinio intelekto iki automobilių technologijų ir greito įkrovimo. Tai yra įrodymas jų nuolatiniam siekiui būti technologijų pradininkais.

 

Daugiau informacijos apie išradimų patentavimo paslaugas galite rasti Metida Patentų” puslapyje.

Dalintis

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Daugiau informacijos.

blank

Palauk! Dar neišeik...

X

Palik savo kontaktus ir gauk nemokamą konsultaciją!