Metida | Registruoti prekių ženklą Didžiojoje Britanijoje - Metida
Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas
Dizainas
Patentas
Patentas
blank
Teisinės paslaugos
PASLAUGOS
Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas
Dizainas
Patentas
Patentas
blank
Teisinės paslaugos
PASLAUGOS
Teisinės konsultacijos
Teisinės konsultacijos
E-komercija
E-komercija
Autorių teisės
Autorių teisės
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų
IP scan paslauga
IP scan paslauga
ATGAL
registruoti prekių ženklą Didžiojoje Britanijoje
2020 07 14
Registruoti prekių ženklą Didžiojoje Britanijoje: suskubkite!

Pasinaudokite palankia situacija ir iki liepos mėnesio pabaigos paduokite paraišką ženklo registracijai, taip už vieną mokestį apsaugosite prekių ženklą ne tik Europos Sąjungoje, bet tuo pačiu ir pasinaudosite proga registruoti prekių ženklą Didžiojoje Britanijoje.

 

 

Prekių ženklų, užregistruotų iki 2020 gruodžio 31 dienos apsauga įsigalios ir Didžiojoje Britanijoje be papildomo mokesčio. Todėl siūlome suskubti ir dar šį mėnesį pasinaudoti šia galimybe. Europos Sąjungos ženklo registracijos eiga šiuo metu trunka apie 4 mėnesius nuo paraiškos padavimo datos, todėl paraišką ženklo registracijai reikėtų pateikti kuo skubiau. Apsaugoti ženklą Didžiojoje Britanijoje yra svarbu dėl kelių priežasčių. Visų pirma, verslai, kurie vykdė veiklą Europoje ir buvo pasirūpinę savo ženklo apsaugo, gali jos netekti po BREXIT įsigaliojusių pasikeitimų. Antra, JK yra viena didžiausių ekonomikų Europoje. Tiems, kurie eksportuoja savo paslaugas į šią rinką – labai svarbu apsaugoti savo intelektinę nuosavybę. Ypatingai prekių ženklus, norint apsisaugoti nuo kopijavimo, turėti konkurencinį pranašumą ir stiprią reputaciją. Prekių ženklo registracijos procesas Didžiojoje Britanijoje yra tikrai paprastas. Jis yra vienas greičiausių visame pasaulyje ir trunka apie mažiau nei 3 mėn. Be to, JK negalioja ženklo naudojimo taisyklė, t.y. galima registruoti ir dar viešai nenaudojamą ženklą, o ką tik sukurtą.

 

 

Ženklo registracijos kaina vienoje klasėje prasideda nuo 500 EUR (jei tai yra daroma su atstovo pagalba). Jei norite prieš tai pasitikrinti ar jau nėra registruota tokių ženklų panašių į jūsų – kaina yra apie 100 EUR. Kaip ir daugumoje kitų šalių, JK prekių ženklas galioja 10 metų, o po to jį reikia pratęsti, tam kad galiotų apsauga, Vis dėlto, jei prekių ženklas nėra aktyviai naudojamas 5  metus – galima inicijuoti ženklo atšaukimo procedūrą. Per metus Didžiojoje Britanijoje užregistruojama beveik 200 tūkstančių įvairių prekių ženklų.

Dalintis

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Daugiau informacijos.

blank

Palauk! Dar neišeik...

X

Palik savo kontaktus ir gauk nemokamą konsultaciją!