Metida | Startuoja paskutinė parama prekių ženklų ir dizainų registracijai!
Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas
Dizainas
Patentas
Patentas
blank
Teisinės paslaugos
PASLAUGOS
Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas
Dizainas
Patentas
Patentas
blank
Teisinės paslaugos
PASLAUGOS
Teisinės konsultacijos
Teisinės konsultacijos
E-komercija
E-komercija
Autorių teisės
Autorių teisės
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų
IP scan paslauga
IP scan paslauga
ATGAL
parama
2024 01 22
Startuoja paskutinė parama prekių ženklų ir dizainų registracijai!

Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba (ESINT) kartu su Europos Komisija 2024 metais tęsia projektą „Mažų ir vidutinių įmonių fondas“ ir skiria 23 mln. eurų prekių ženklų ir dizainų registracijai. Šis projektas skirtas suteikti finansinę paramą mažoms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ), norinčioms apsaugoti ir efektyviai valdyti savo intelektinę nuosavybę. Jei esate MVĮ, kviečiame nuo 2024 m. sausio 22 dienos teikti paraiškas kompensacijai gauti ir susigrąžinti iki 2350  Eur:

 

 

MVĮ Fondas

 

 

 

 

2022 m. parama pasinaudojo beveik 24 tūkst. įmonių

 

2022 metais skirtas biudžetas – 16 mln. eurų. Įmonės buvo kviečiamos kreiptis dėl dalies išlaidų kompensavimo susigrąžinant net 75 proc. prekių ženklų ar dizainų padavimo ir registracijos mokesčių nacionaliniu, regioniniu ir ES lygiu, taip pat buvo kompensuojama 50 proc. prekių ženklų ir dizaino mokesčių už ES ribų. Už intelektinės nuosavybės portfelio audito paslaugą buvo suteikiama net 90 proc. kompensacija. Pagal nustatytą terminą, naujos paraiškos turėjo būti priimamos iki 2022m. gruodžio 16 d., bet programa buvo tokia sėkminga, kad pinigai baigėsi anksčiau ir projektas galutinai sustabdytas lapkričio 29 d.

 

Per beveik metus gauta 23 710 paraiškų kompensacijai gauti. Lietuvos MVĮ aktyvumas taip pat išaugo beveik trigubai – paduotos 951 paraiškos paramai gauti. Dėl kompensacijos už prekių ženklų, bendrijos dizainų registravimo ir „IP scan“ paslaugų paduotos 927 paraiškos, dėl nacionalinių patentų registravimo – 14 paraiškų ir 19 paraiškų paduota dėl abiejų kuponų. Beveik 70 proc. paramos prašymų buvo paduota per atstovus, iš kurių 76 proc. padavė METIDA (500 paraiškų).

 

2022 metais gautas kuponas galiojo 4 mėn. su galimybe pratęsti dar 2 mėnesius, todėl procesas dar tęsiasi, bet iki metų pabaigos jau buvo išmokėta 10,1 mln. eurų. Lietuvos MVĮ gavo kompensacijų, kurių vertė 431.623 Eur, o vidutinė vienai MVĮ išmokėtos paramos suma siekė daugiau nei 660 eurų.

 

2023 m.parama pasinaudojo 35 tūkst. įmonių!

 

Naujausiais duomenimis 2023 m. dėl paramos kreipėsi 35 tūkst. Europos mažųjų ir vidutinių įmonių. 2022 m. jų buvo 24 tūkst., 2021 m. – 13 tūkst. Augantis paramos populiarumas rodo, kad mažų ir vidutinių įmonių žinomumas apie intelektinės nuosavybės apsaugos būtinybę, siekiant sėkmingos verslo veiklos, kasmet tik didėja.

 

 

Pasinaudokite galimybe apsaugoti savo intelektinį turtą!

 

 

Kaip ir ankstesniais metais finansavimas vyksta kuponų principu. Sumažėjo tik maksimali kompensacijos suma – „IP scan“ paslaugos gali būti kompensuojamos iki 1350 Eur, o prekių ženklų ir dizainų registracija – iki 1000 Eur. Finansavimas iš MVĮ fondo bus teikiamas kaip intelektinės nuosavybės kuponai, kuriais bus bendrai finansuojami dviejų rūšių veiksmai:

blank

 

Visu paramos procesu gali padėti pasirūpinti intelektinės nuosavybės teisinių paslaugų grupė METIDA.

Daugiau informacijos apie paramą rasite čia.

Susidomėję parama kviečiami užpildyti greitą prekių ženklų registracijos formą.

Kilus klausimams, kviečiame kreiptis el. paštu: info@metida.com

Dalintis

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Daugiau informacijos.

blank

Palauk! Dar neišeik...

X

Palik savo kontaktus ir gauk nemokamą konsultaciją!