Metida | „TOYOTA“ INOVACIJOS, KEIČIANČIOS ŽAIDIMO TAISYKLES
Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas
Dizainas
Patentas
Patentas
Teisinės paslaugos
PASLAUGOS
Prekių ženklas
Prekių ženklas
Dizainas
Dizainas
Patentas
Patentas
Teisinės paslaugos
PASLAUGOS
Teisinės konsultacijos
Teisinės konsultacijos
E-komercija
E-komercija
Autorių teisės
Autorių teisės
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų
Ginčai dėl prekių ženklų, dizainų, išradimų
IP scan paslauga
IP scan paslauga
ATGAL
toyota inovacijos
2023 10 11
„Toyota” inovacijos, keičiančios žaidimo taisykles elektromobilių pasaulyje: saugus kelias į tvarią ateitį

Įelektrinantis pranešimas, kuris gali pakeisti elektromobilių (EV) ateitį! Didžiausia pasaulyje automobilių gamintoja „Toyota” pristatė novatorišką kietojo būvio baterijų (angl. solid-state battery) technologiją. Kaip praneša „Financial Times”, šios inovacijos leis „Toyota” sumažinti elektromobilių akumuliatorių svorį, dydį ir kainą net 50%, jų veikimo nuotolis sieks 745 mylias (1 200 km), o įkrovimas truks vos 10 minučių.

Nors „Toyota” žinoma dėl savo novatoriško hibridinio modelio „Prius”, ji gan atsargiai įsitraukė į elektromobilių segmentą. Tačiau dabar įmonė ketina išjudinti šią pramonės šaką savo naujai sukurtomis technologijomis. Jų ambicingas planas – iki 2027 m. gaminti automobilius su kietojo būvio baterijų akumuliatoriais.

 

Ateities inovacijos ir žaliasis perėjimas

 

Daugiausia dėmesio skirdama prieinamumui ir efektyvumui, „Toyota” planuose numatyta integruoti hibridiniuose automobiliuose naudojamą dvipolę struktūrą į elektromobilius. Tikimasi, kad šie akumuliatoriai bus praktiškai pritaikomi jau 2026-2027 m. bei pagaminti iš lengvai įperkamų ličio geležies fosfato (LFP) elementų.

 

„Toyota” ne tik stiprina savo pozicijas degalų elementų pramonėje, bet ir savo veiksmų plane daug dėmesio skiria skystųjų ličio jonų akumuliatorių kūrimui. Siekiama, net 20 proc. padidinti važiavimo nuotolį ir 40 proc. sumažinti patiriamas sąnaudas. Nustatyta, kad „Toyota” kietojo būvio elementai, kuriuose naudojami kietieji elektrodai ir kietasis elektrolitas, yra atsparesni ir pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku. Palyginti su tradiciniais ličio jonų akumuliatoriais, jie pasižymi trumpesniu įkrovimo laiku, didesne talpa ir mažesne užsidegimo rizika. Šios inovacijos išspręstų svarbius uždavinius, kurie iki šiol ribojo elektrinių transporto priemonių diegimą.

 

Inovacijų ir intelektinės nuosavybės apsauga

 

Nors detalės, susijusios su šiomis revoliucinėmis technologijomis, yra griežtai saugomos, „Toyota” strategija yra aiški: apsaugoti ir užtikrinti šią patentuotą naujovę. Laikydama konkrečius procesus paslaptyje, bendrovė užtikrina, kad patentavimas išliks įmanomas ir bus išvengta galimų pažeidimų, galinčių pakenkti jos konkurenciniam pranašumui. Pramonė nekantriai laukia naujų, su šia technologija susijusių patentų, žadančių naują automobilių dizaino ir inžinerijos erą.

 

Naujausios „Toyota” inovacijos žymi svarbų etapą automobilių pramonėje pereinant prie tvarumo. Saugus šios technologijos kūrimas ir būsimi patentai pabrėžia strateginę intelektinės nuosavybės valdymo svarbą. Ypač tokioje sparčiai besivystančioje srityje kaip elektromobilių technologija. Vadovaudama vizijai ir saugodama inovacijas, „Toyota” ne tik nustato naujus standartus, bet ir skatina pasaulį siekti tvaresnės ir aplinkai draugiškesnės ateities.

 

Daugiau informacijos apie išradimų patentavimo paslaugas galite rasti Metida Patentų” puslapyje, arba susisiekę su mūsų ekspertais!

Dalintis

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Daugiau informacijos.

Palauk! Dar neišeik...

X

Palik savo kontaktus ir gauk nemokamą konsultaciją!